Dom

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

dobra jakość Automatyczny wtryskiwacz na sprzedaż
dobra jakość Automatyczny wtryskiwacz na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd
Huayang-Delfu Base 1 Delfu Overview Medical Products Launching Delfu In CMEF Trade Fair Huayang-Delfu Base 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Delfu
Ilość pracowników : >680
Coroczne wyprzedaże : 50Millions-60Millions
Rok założenia : 1995
pc Export : 60% - 70%
Sprzęt medyczny Jiangsu Delfu Co., Ltd ( Delfu Medical ),   Jest innowacyjnym chińskim producentem i dostawcą, zajmuje się badaniami, produkcją, marketingiem i sprzedażą wyrobów medycznych, o diagnozowanie, analizę, monitorowanie i leczenie urządzeń medycznych dla chorych na cukrzycę i chorych na serce. Skupiamy się na produktach z serii insuliny wtrysku pióro, pompy insulinowe, ciągłe systemy monitorowania glukozy, osobistych bezprzewodowych monitorów EKG w czasie rzeczywistym, itp. Szczególnie zrobiliśmy nazwę pióra iniekcyjnego z jego pełną serię i unikalny design w Chinach, w tym elektronicznej strzykawki , Pióro automatyczne, inteligentne pióro insuliny, wstrzykiwacz insuliny wstępnie napełniony, igła do wstrzykiwania wstrzykiwacza HGH, metalowe i plastikowe wstrzykiwacze ręczne.

Delfu Medical wprowadza rewolucyjną technologię do ciągłego rozwoju, która od 20 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wiarygodność i skuteczne usługi, została doceniona i zaufana przez klientów krajowych i zagranicznych. Obejmuje ok. 800 000 powierzchni podłogi w dwóch lokalizacjach produkcyjnych z zaawansowanymi urządzeniami i wyposażeniem. Trzymamy 20% ~ 30% rosnących, przynosząc kredyt do zarządzania, personelu i naszych produktów.  

Delfu Medical współpracuje z 5 czołowymi uniwersytetami w Chinach, w tym z Uniwersytetem w Nanjing, z Uniwersytetem Południowo-Wschodnim w zakresie badań nad produktami i wspierania zrównoważonego rozwoju. Posiadamy prawa własności intelektualnej do 6 patentów wynalazczych oraz szereg patentów użytkowych.

Firma Delfu Medical poszukuje współpracowników z zagranicznymi producentami sprzętu medycznego, dystrybutorów, handlowców i agentów, którzy są pacjentami z cukrzycą i chorymi na serce. Zapraszamy również współpracy OEM / ODM i rozwiązania dla każdego unikalnego i korzystnego produktu.

Delfu Medical podtrzymuje misję poprawy jakości życia cukrzycy i pacjentów z sercem, ćwiczeń i zapewnia najwyższą odpowiedzialność społeczną przez cały czas, zapewnia najbardziej bezpieczne, niezawodne i wydajne urządzenia medyczne po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy zobowiązani do pomocy klientom na całym świecie rozwijania korzystnych relacji z Chin.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Hyman Chow

Tel: 86-181-6882-8053

Faks: 86-519-88793728

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)