Dom

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Delfu
Ilość pracowników : >680
Coroczne wyprzedaże : 50Millions-60Millions
Rok założenia : 1995
pc Export : 60% - 70%
Sprzęt medyczny Jiangsu Delfu Co., Ltd ( Delfu Medical ),   Jest innowacyjnym chińskim producentem i dostawcą, zajmuje się badaniami, produkcją, marketingiem i sprzedażą wyrobów medycznych, o diagnozowanie, analizę, monitorowanie i leczenie urządzeń medycznych dla chorych na cukrzycę i chorych na serce. Skupiamy się na produktach z serii insuliny wtrysku pióro, pompy insulinowe, ciągłe systemy monitorowania glukozy, osobistych bezprzewodowych monitorów EKG w czasie rzeczywistym, itp. Szczególnie zrobiliśmy nazwę pióra iniekcyjnego z jego pełną serię i unikalny design w Chinach, w tym elektronicznej strzykawki , Pióro automatyczne, inteligentne pióro insuliny, wstrzykiwacz insuliny wstępnie napełniony, igła do wstrzykiwania wstrzykiwacza HGH, metalowe i plastikowe wstrzykiwacze ręczne.

Delfu Medical wprowadza rewolucyjną technologię do ciągłego rozwoju, która od 20 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wiarygodność i skuteczne usługi, została doceniona i zaufana przez klientów krajowych i zagranicznych. Obejmuje ok. 800 000 powierzchni podłogi w dwóch lokalizacjach produkcyjnych z zaawansowanymi urządzeniami i wyposażeniem. Trzymamy 20% ~ 30% rosnących, przynosząc kredyt do zarządzania, personelu i naszych produktów.  

Delfu Medical współpracuje z 5 czołowymi uniwersytetami w Chinach, w tym z Uniwersytetem w Nanjing, z Uniwersytetem Południowo-Wschodnim w zakresie badań nad produktami i wspierania zrównoważonego rozwoju. Posiadamy prawa własności intelektualnej do 6 patentów wynalazczych oraz szereg patentów użytkowych.

Firma Delfu Medical poszukuje współpracowników z zagranicznymi producentami sprzętu medycznego, dystrybutorów, handlowców i agentów, którzy są pacjentami z cukrzycą i chorymi na serce. Zapraszamy również współpracy OEM / ODM i rozwiązania dla każdego unikalnego i korzystnego produktu.

Delfu Medical podtrzymuje misję poprawy jakości życia cukrzycy i pacjentów z sercem, ćwiczeń i zapewnia najwyższą odpowiedzialność społeczną przez cały czas, zapewnia najbardziej bezpieczne, niezawodne i wydajne urządzenia medyczne po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy zobowiązani do pomocy klientom na całym świecie rozwijania korzystnych relacji z Chin.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Hyman Chow

Tel: 0086-18168828053

Faks: 86-519-6882-8053

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)