Wyślij wiadomość
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd
E-mail f@cn-huayang.com TEL: 86-181-6882-8053
Dom >
Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy

Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd

Jiangsu Delfu medyczne urządzenie Co., Ltd.

Firma Delfu Medical oferuje innowacyjne urządzenia medyczne dla osób cierpiących na cukrzycę i kardiologię oraz usługi OEM / ODM dla firm farmaceutycznych, dystrybutorów i sklepów farmaceutycznych na całym świecie.

  • Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Agent , Importer , Eksporter , Sprzedawca
Marki: Delfu
Ilość pracowników: >680
Coroczne wyprzedaże: 50Millions-60Millions
Rok założenia: 1995
Eksport szt: 60% - 70%
Wstęp

Urządzenie medyczne Jiangsu Delfu Co., Ltd(Medycyna Delfu), jest innowacjąwiodący chiński producent i dostawca, zajmujący się badaniami, produkcją, marketingiem i sprzedażą wyrobów medycznych, ooferuje diagnostykę, analizę, monitorowanie i leczenie urządzeń medycznych dla diabetyków i pacjentów kardiologicznych.Koncentrujemy się na produktach z serii wstrzykiwaczy insuliny, pompach insulinowych, systemach ciągłego monitorowania glukozy, osobistych bezprzewodowych monitorach EKG w czasie rzeczywistym itp. Szczególnie stworzyliśmy nazwę wstrzykiwacza z pełną serią i unikalnym projektem w Chinach, w tym elektroniczną strzykawką , automatyczny wstrzykiwacz, inteligentny wstrzykiwacz do insuliny, fabrycznie napełniony wstrzykiwacz do insuliny, ukryty wstrzykiwacz igły HGH, metalowy i plastikowy wstrzykiwacz ręczny.

Medycyna Delfuwnosi rewolucyjną technologię do ciągłego rozwoju, dzięki 20-letniemu dostarczaniu wysokiej jakości produktów, wiarygodności i wydajnych usług, została uznana i zaufana przez klientów krajowych i międzynarodowych.Obejmuje łącznie około 800 000 powierzchni w dwóch lokalizacjach produkcyjnych z zaawansowanymi urządzeniami i wyposażeniem.Utrzymujemy wzrost o 20% ~ 30%, przynosząc uznanie kierownictwu, personelowi i naszym produktom. 

Medycyna Delfuwspółpracuje z 5 czołowymi chińskimi uniwersytetami, w tym z Nanjing University, South-East University w zakresie badań produktowych i wspierania zrównoważonego rozwoju.Myposiada prawa własności intelektualnej do 6 patentów wynalazczych i szeregu patentów użytkowych.

Medycyna Delfuposzukuje zagranicznego partnera w zakresie urządzeń medycznych producenta farmaceutycznego, dystrybutorów, handlowców i agentów, który jest związany z produktami dla pacjentów z cukrzycą i chorobami serca.Zapraszamy również do współpracy i rozwiązań OEM / ODM dla każdego unikalnego i korzystnego produktu.

Medycyna Delfurealizuje misję poprawy jakości życia chorych na cukrzycę i pacjentów kardiologicznych, ćwiczy i zawsze ponosi najwyższą odpowiedzialność społeczną, dostarcza najbardziej bezpieczne, niezawodne i wydajne urządzenia medyczne w konkurencyjnych cenach.jesteśmy zaangażowani w pomaganie klientom na całym świecie w rozwijaniu dochodowych relacji z Chin.

 

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 2

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 3

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 4

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 5

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 6

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 7

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 8

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 9

Chiny Jiangsu Delfu medical device Co.,Ltd profil firmy 10

 

Usługa
Delfu Medical zobowiązuje się do pomagania klientom na całym świecie rozwijania korzystnych relacji z Chin.

1. Strategia sprzedaży i marketingu na całym świecie

■ Rozwój zagranicznych dystrybutorów i agentów zagranicznych w celu reprezentowania naszego produktu, dzielenia się naszym zobowiązaniem w zakresie jakości produktów służących ochronie zdrowia.

■ Serdecznie witamy współpracy OEM / ODM i wzajemnie R & D dla każdego unikalnego i korzystnego produktu.

■ Zdobywamy światowe produkty i technologie, tworząc partnerstwo na zasadzie partnerstwa.

■ Ponad 20 sieci dystrybucji sprzedaży w największej stolicy prowincji i Chinach rozwinął obszar do reprezentowania naszych produktów.

■ Centrum handlowe online, głównie dla elektroniki domowej i sprzętu medycznego.

2. Logistyka dla światowej firmy z Szanghaju

■ Znajduje się w strefie ekonomicznej Luoyang, Changzhou City, najbardziej rozwiniętym obszarze ekonomicznym i uprzemysłowionym na południowo-wschodnim wybrzeżu Chin.

■ 190Km od Szanghaju dzięki efektywnej sieci logistycznej zapewnia sprawne przesyłanie przesyłek naszym klientom.

3. Technologia i gwarancja jakości dla naszych klientów

■ certyfikat ISO9001, ISO14001, ISO 13485, CCC, SGS, UL, VDE, TUV, CE, SFDA itd.

■ Doskonała kontrola jakości w celu zapewnienia, że ​​nigdy nie odejdzie od normy naszych produktów.

■ dążenie do zapewnienia najwyższej jakości produktów z długą żywotnością, niezawodnym działaniem i sprawnym działaniem w zakresie zastosowań i wartości dodanej.

Odpowiadamy na Twoje zapytania w ciągu 24 godzin od poniedziałku do soboty, wysyłamy zamówienia i dostarczamy próbki, aby zaspokoić Twoje potrzeby, przynieść nam swoje projekty OEM / ODM, wyślij nam e-maila dziś i jesteśmy gotowi pomóc w Twoim żądaniu.

Historia
Delfu Medycyna nadała imię doskonałego dostawcy piór do wstrzykiwań w Chinach, po 20 latach pracy i eksploracji wraz z rozwijającym się impulsem w Chinach, w pełni oczekujemy, że będziemy Twoim wiernym partnerem.

■ Założona w 1995 roku, począwszy od mikro silników.

■ Do 2000 roku być dobrym dostawcą dla Chin najpopularniejszych 3 urządzeń gospodarstwa domowego Haier, Gree,

Midea.

■ Do roku 2003 będzie nowym producentem i dostawcą partnera dla LG, Samsung, Panasonic

W górę 1/3 udziałów mikro silników na świecie.

■ W 2008 r. Powstał utworzony oddział medyczny Delfu, technologia wspólnie współpracuje z Uniwersytetem w Nanjing

Innowacyjne urządzenia do diagnozowania, analizy, monitorowania i leczenia dla pacjentów z cukrzycą i chorymi na serce.

■ W 2009 r. Uruchomiono pióro Insulin, CGMS, badania EKG monitorujące.

■ W 2011 r. Wstrzykiwacz do zastrzyków insulinowych dla pacjentów z cukrzycą, automatycznie, zatwierdzony przez CFDA. Jesteśmy jedynymi

Jeden z producentów wtryskiwaczy auto w Chinach.

■ W 2012 r. System CGMS w ramach badania klinicznego. Metalowe ręczne wstrzykiwacz insuliny.

■ W 2013 r. Uruchomiono przenośny monitor EKG, badania kliniczne.

■ w 2013 ODM współpracuje z jednym z największych w Chinach producentem środków farmaceutycznych dla inteligentnego igłowego igły do ​​zastrzyku HGH.

■ W 2014 r. Rozpoczął się plastikowy ręczny wstrzykiwacz insuliny.

Teraz jesteśmy pewni, że rozwiniemy dystrybutora, pharma, dilera, aby rozwinąć rynek korzyści.

.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, posiadającym wieloletnie doświadczenie w przemyśle i podjęliśmy inicjatywę wprowadzenia technologii urządzeń związanych z cukrzycą i sercem, zapewniając opłacalne rozwiązania w tej dziedzinie.

Jesteśmy przekonani, że nasi wysoko zmotywowani pracownicy z pełnym profesjonalizmem zapewnią, że firma stale się rozwija. zatrudniamy ponad 600 profesjonalnych wykwalifikowanych pracowników i łączy nas z unikatowymi kulturami i celem.

Nasz Założyciel i kierownik XU Yunchu był kredytodawcą jako udany przedsiębiorca. Miał karierę trwającą od 32 lat, z bezpośrednim doświadczeniem w branży. Jest członkiem Chińskiej Politycznej Konferencji Konsultacyjnej Ludowej i wiceprzewodniczącym Medical Devices Industrial Associates.

 

Skojarzyliśmy się z 120 lekarzami z cukrzycy i specjalistami z systemu endokrynologicznego oraz z 80 kardiologami System krążenia w Chinach, będący regularnym źródłem wartości naszych produktów. Opinia jest bardzo ważna dla naszej wspaniałej pracy. Łączymy ich duże doświadczenie i naszą zdolność przemysłową do dystrybucji do naszych produktów.

Nasz główny inżynier Huanghan przynosi bogate doświadczenie z ponad 15 lat w projektach badawczo-rozwojowych i inżynieryjnych, publikując różne prace badawcze, w swojej wiedzy.

Kierownik projektu Pani Angel Mao i Pan Alexander Wu zdobyli wieloletnie międzynarodowe zarządzanie projektami inżynieryjnymi i obsługę klienta, zapewniając naszym klientom cenne wkłady handlowe do współpracy

Nasza długoterminowa przyszłość jest niezwykle ważna dla naszego kadry zarządzającej i kadry. Więc w pełni doceniamy to jest ważne, aby zadowolić i w pełni zadowolić naszych klientów cały czas.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-181-6882-8053
NR 2888 Luheng Road, Luheng Street, strefa rozwoju gospodarczego Changzhou, prowincja Jiangsu, Chiny 213025
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas